PRODUKTET
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient të ndihet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në aplikimet e tyre. Produktet tona gjejnë gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të vetive të këndshme. Ne sigurojmë prodhim PCB
& kuvendi PCB. Mirësevini!
LEXO MË SHUMË
Procesi i prodhimit

Procesi i prodhimit

Ne mund të ofrojmë shërbime të ndryshme PCB, të tilla si bordi 2-30L përmes vrimës dhe HDI, bordi me frekuencë të lartë, bordi i poshtme, bordi i rezistencës së ngulitur, produkte të provës gjysmëpërçuese, bordi i fuqisë së bakrit, substrate metali, bord fleksibël dhe i ngurtë -fleksi
2020/07/14
Bordi PCB me 4 shtresa me presion të përzier me frekuencë të lartë

Bordi PCB me 4 shtresa me presion të përzier me frekuencë të lartë

Trajtimi sipërfaqësor: ENIG 4 shtresa Trashësia e bordit: 0.9 mm Vrima minimale: 0.3 mm Gjerësia / hapësira minimale e linjës: 0.12 / 0.12 mm Veçantia: Rogers 4835 + FR4 Zbatimi: furnizimi me energji elektrike
2020/08/26
Bordi PCB me 6 shtresa të kompresimit të përzier HF

Bordi PCB me 6 shtresa të kompresimit të përzier HF

Shtresa: 6 Trashësia: 1.6 mm ± 0.16 Teknologji speciale: Rogers + FR4 hole Vrimë mekanike e verbër + Shpime me lazer
2020/08/26
2 hapa PCB HDI

2 hapa PCB HDI

Shtresa: 10 Trajtimi i sipërfaqes: ENIG, Trashësia: 1.34 ± 0.14 mm Gjerësia / Hapësira: 0,1 / 0,1 mm Teknologji speciale: Kontrolli i impedancës
2020/08/26
SIGURIMI I CILESISE
* Vendosni një sistem sistematik të menaxhimit të cilësisë me ISO9001 、 ISO13485 、 ISO14001 、 IATF16949 、 AS9100C 、 GB T2333 、 Nadcap 、 OHSAS18001 dhe UL (SH.B.A. Kanada)
* Merrni udhëzime standarde të punës si program, krijoni një plan të përsosur trajnimi. Ne vazhdimisht mund të zgjedhim dhe promovojmë menaxhimin e gjurmueshmërisë nga standardizimi i funksionimit, mirëmbajtja e pajisjeve, menaxhimi i ndryshimitdevijimi & dhe kontrolli i artikujve kryesorë për të përmbushur kërkesat e cilësisë së produktit.
LEXO MË SHUMË
Sigurimi i Cilësisë

Sigurimi i Cilësisë

Kompania gjithmonë ka vendosur sigurinë dhe kënaqësinë e klientit në radhë të parë, dhe ka aplikuar sisteme të ndryshme të menaxhimit të cilësisë sipas produkteve në fusha të ndryshme.
2020/07/17
Sigurimi i Cilësisë

Sigurimi i Cilësisë

Sigurimi i Cilësisë
2020/08/11
RRETH NESH
Ne kemi fituar shumë çertifikime për produktin tonë për nga cilësia
CAMTECH PCB është një prodhues ndërkombëtar, profesional dhe i besueshëm i bordit PCB me bazën e vet të prodhimit i cili ndodhet në Shenzhen, Zhuhai Kinë, i cili përqendrohet në eksportimin e PCB në tregun kryesisht Evropian dhe Amerikën e Veriut. CAMTECH PCB u krijua në 2002, ka tre fabrika modernizimi PCB dhe FPC në Shenzhen, qyteti Zhuhai, me më shumë se 3000 punëtorë, kapaciteti vjetor i prodhimit është më shumë se 1500,000 m². Bazuar në përvojën e tij të pasur dhe kuptimin e teknologjisë, me prodhimin e vet aftësia dhe burimi i centralizuar në nivel lokal, ne jemi në gjendje t'ju ofrojmë shërbim me një ndalesë me prodhim të vogël, të mesëm në masë me kushte konkurruese, cilësi dhe sigurim të ofrimit që ka përshtatur të gjithë kërkesën tuaj. Produktet tona zbatohen gjerësisht në siguri
& mbrojtja, kontrolli industrial, komunikimi, instrumenti mjekësor, elektronika automobilistike etj. CAMTECH PCB ka fituar një njohje të lartë nga klientët në të gjithë botën.

Përveç kësaj, ne kemi një ekip teknik profesional dhe me përvojë të mirë për t'ju mbështetur shërbimin me vlerë të shtuar të burimeve të PCBA SMT dhe BOM. Ne mund të mbështesim prodhimin në masë të vogël-mesme në mënyrë fleksibile me përgjigje të shpejtë dhe shërbim profesional.
B GHENI N TO Prek me SHBA
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
Shtojcë:
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Albanian