PRODUKTET
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient të mund të ndihet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në aplikimet e tyre. Produktet tona gjejnë gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të vetive të këndshme. Ne ofrojmë prodhim PCB& montim pcb. Mirë se vini!
LEXO MË SHUMË
Pllakat HDI PCB PCB Produkte | CAMTECH PCB

Pllakat HDI PCB PCB Produkte | CAMTECH PCB

Trajtim sipërfaqësor:ENIGTrashësia e tabelës:1.3 mmMadhësia minimale e vrimës:0.1 mmGjerësia/hapësira minimale e linjës:0,1/0,1 mmVeçantia:HDI i rendit të 1-të, vrimë me vrima të verbërAplikacion:automobilistikeAri i zhytur mund të përmirësojë trajtimin e sipërfaqes së pllakës PCB.Për ta thënë thjesht, ari me zhytje është një metodë e depozitimit kimik, e cila prodhon një shtresë metalike në sipërfaqen e tabelës së qarkut përmes një reaksioni kimik të oksidimit-reduktimit.Avantazhi i procesit Immersion Gold është se ngjyra depozitohet në sipërfaqe.Kjo është shumë e qëndrueshme kur qarku është i printuar, shkëlqimi është shumë i mirë, veshja është shumë e sheshtë dhe saldueshmëria është shumë e mirë.
Furnizuesi i pllakës PCB me Tg të lartë FR4 të Kinës& prodhuesit | CAMTECH PCB

Furnizuesi i pllakës PCB me Tg të lartë FR4 të Kinës& prodhuesit | CAMTECH PCB

Trajtim sipërfaqësor:Leard pa HAL 6 shtresaTrashësia e tabelës:1.6 mmMadhësia minimale e vrimës:0.3 mmGjerësia/hapësira minimale e linjës:0,2/0,2 mmAplikacion:furnizimi me energji elektrike
Pllakë e trashë PCB prej bakri Produktet CAMTECH PCB | CAMTECH PCB

Pllakë e trashë PCB prej bakri Produktet CAMTECH PCB | CAMTECH PCB

Avokat:4Ngjyra e maskës së saldimit:E gjelbërNgjyra e ekranit të mëndafshit:E bardhaGjerësia/Hapësira:0,1/0,1 mmTrajtim sipërfaqësor:ENIGTeknologji speciale:Kontrolli i impedancësKjo pllakë PCB është e panalizuar nga 4 pjesë, duke përdorur nga Immersion Gold është për të përpunuar ngjyrën më të ndritshme.Dhe depozitimi i ngjyrës në sipërfaqe është shumë i qëndrueshëm. Avantazhi për Immersion Gold është që ta bëjë veshjen shumë të sheshtë.Saldueshmëria është shumë e mirë. Kontrolli i impedancës (EImpedance Controlling).Do të ketë një shumëllojshmëri të transmetimit të sinjalit në përçuesit në bordin e qarkut, për të rritur shkallën e transmetimit të tij duhet të rritet frekuenca e tij.Nëse linja vetë për shkak të gravurisë, trashësisë së pirgut, gjerësisë së telit dhe faktorëve të tjerë të ndryshëm. Impedanca ia vlen të ndryshohet, dhe sinjali është i shtrembëruar.
Pllakë qark i trashë pcb prej bakri Produktet | CAMTECH PCB

Pllakë qark i trashë pcb prej bakri Produktet | CAMTECH PCB

Avokat:12Trajtim sipërfaqësor:Leard pa HALTrashësia e tabelës:2.1 mmMadhësia minimale e vrimës:0.3 mmGjerësia/hapësira minimale e linjës:0,2/0,2 mmVeçantia:vrima e prizës së rrëshirës, ​​stërvitje e kontrollit të thellësisëAplikacion:furnizimi me energji elektrikeKjo pllakë PCB është e panalizuar nga 2 copë, trajtimi i sipërfaqes është HAL pa Leard. .PCB duhet të zhytet në saldimin e shkrirë gjatë nivelimit të saldimit me ajër të nxehtë.Thika e ajrit duhet të shpëlajë saldimin e lëngshëm përpara se saldimi të ngurtësohet dhe mund të minimizojë formën e gjysmëhënës së saldimit në sipërfaqen e bakrit dhe të parandalojë urën e saldimit.
SIGURIMI I CILËSISË
*Krijoni një sistem sistematik të menaxhimit të cilësisë me ISO9001, ISO13485, ISO14001, IATF16949, AS9100C, GB T2333, Nadcap, OHSAS18001 dhe UL (SHBA)
*Merrni udhëzimet standarde të punës si program, vendosni një plan të përsosur trajnimi. Ne mund të optimizojmë dhe promovojmë vazhdimisht menaxhimin e gjurmueshmërisë nga standardizimi i funksionimit, mirëmbajtja e pajisjeve, menaxhimi i ndryshimeve& devijimi dhe kontrolli i artikujve kyç për të përmbushur kërkesat e cilësisë së produktit.
LEXO MË SHUMË
Sigurimi i cilësisë së produkteve PCB me shumë shtresa | CAMTECH PCB

Sigurimi i cilësisë së produkteve PCB me shumë shtresa | CAMTECH PCB

Sigurimi i cilësisë së tabelës së qarkut të printuarKompania ka vënë gjithmonë sigurinë dhe kënaqësinë e klientit në vend të parë.Dhe aplikoi sisteme të ndryshme të menaxhimit të cilësisë për prodhimin e PCB-ve sipas produkteve në fusha të ndryshme.CAMTECH PCB ka kaluar certifikatat e sistemit ndërkombëtar të cilësisë si ISO 9001, US& Certifikatat e Kanadasë UL, TS 16949& Pajtueshmëria me RoHS.Ne prodhojmë PCB të mirë, mund të sigurohemi që montimi i PCB-së.Faqja e internetit:www.camtechcircuits.com
CAMTECH PCB Sigurimi i cilësisë së bordit të qarkut të printuar Furnizuesi& prodhuesit | CAMTECH PCB

CAMTECH PCB Sigurimi i cilësisë së bordit të qarkut të printuar Furnizuesi& prodhuesit | CAMTECH PCB

Sigurimi i cilësisë së tabelës së qarkut të printuarKompania ka vënë gjithmonë sigurinë dhe kënaqësinë e klientit në vend të parë.Dhe aplikoi sisteme të ndryshme të menaxhimit të cilësisë për prodhimin e PCB-ve sipas produkteve në fusha të ndryshme.CAMTECH PCB ka kaluar certifikatat e sistemit ndërkombëtar të cilësisë si ISO 9001, US& Certifikatat e Kanadasë UL, TS 16949& Pajtueshmëria me RoHS.Ne prodhojmë PCB të mirë, mund të sigurohemi që montimi i PCB-së.Faqja e internetit:www.camtechcircuits.com
CAMTECH PCB me shumicë Inspektim përfundimtar i cilësisë me çmim të mirë - CAMTECH PCB

CAMTECH PCB me shumicë Inspektim përfundimtar i cilësisë me çmim të mirë - CAMTECH PCB

Camtech PCB mbikëqyr rreptësisht cilësinë e dërgesës, inspekton dhe kontrollon cilësinë e dërgesës nga aspektet e pajisjeve të inspektimit, shpërndarjes së personelit të postës dhe ekzekutimit standard, dhe merr veprime të shpejta dhe efektive ndaj reagimeve të cilësisë jonormale të klientit.
CAMTECH PCB Inspektimi përfundimtar i cilësisë së bordit të qarkut të printuar Furnizuesi& prodhuesit | CAMTECH PCB

CAMTECH PCB Inspektimi përfundimtar i cilësisë së bordit të qarkut të printuar Furnizuesi& prodhuesit | CAMTECH PCB

Inspektimi përfundimtar i cilësisë së bordit të qarkut të printuarDefekti zero i PCB-së është qëllimi ynë, të gjitha produktet tona të pllakës PCB, testimi dhe inspektimi 100%, standardi i pranimit IPC-A-600-H dhe IPC-6012; 100% Inspektim i dyfishtë përpara daljes.Faqja e internetit: www.camtechcircuits.com
PËR NE
Ne kemi fituar shumë çertifikime për produktin tonë për sa i përket cilësisë
CAMTECH PCB është një prodhues ndërkombëtar, profesional dhe i besueshëm i pllakave PCB me bazën e vet të prodhimit, i vendosur në Shenzhen, Zhuhai të Kinës, i cili fokusohet në eksportimin e PCB-ve kryesisht në tregun evropian dhe atë të Amerikës së Veriut. CAMTECH PCB është themeluar në vitin 2002, ka tre fabrika të modernizimit PCB dhe FPC në Shenzhen të qytetit Zhuhai, me më shumë se 3000 punëtorë, kapaciteti vjetor i prodhimit është më shumë se 1500,000 m². Bazuar në përvojën e saj të pasur dhe të kuptuarit e teknologjisë, me prodhimin e vet aftësi dhe burime të centralizuara në nivel lokal, ne jemi në gjendje t'ju ofrojmë shërbim me një ndalesë me prodhim të vogël, të mesëm dhe masiv me kushte konkurruese, cilësi dhe siguri të ofrimit që përshtatin të gjitha kërkesat tuaja. Produktet tona aplikohen gjerësisht në fushën e sigurisë& mbrojtje, kontroll industrial, komunikim, instrument mjekësor, elektronikë automobilistike etj. CAMTECH PCB ka fituar një njohje të lartë nga klientët në mbarë botën.
Përveç kësaj, ne kemi një ekip teknik profesional dhe me përvojë të mirë për t'ju mbështetur shërbimin me vlerë të shtuar të PCBA SMT dhe BOM. Ne mund të mbështesim prodhimin në masë të vogël-mesatare në mënyrë fleksibël me përgjigje të shpejtë dhe shërbim profesional.
LIKONI ME NE
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të dizajneve!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj