Услуги за PCB
VR

Најчесто поставувани прашања

1.Можете ли да ја испорачате ПХБ од врата до врата?
Да, можеме да ја испорачаме ПХБ од врата до врата и брзо
2. Во какви табли сте добри?
Ние сме добри во повеќеслојната, HDI и таквата табла на Роџерс.
3.Можете ли да ја направите таблата HDI за една недела?
Да, можеме да ја направиме таблата HDI за една недела.

Предности

1.Ние можеме да направиме повеќеслојна, HDI и Роџер таква тешка табла.
2.Имаме брзо време за испорака, 2 дена може да стигне до САД и Европа.
3. Имаме сертификат за ISO 9001, САД& Канада UL сертификати, TS 16949& Усогласеност со RoHS.
4. Добри услуги по продажбата, ние ќе ги решиме и ќе им помогнеме на клиентите да разрешат инженерски прашања.

За CAMTECH PCB

CAMTECH PCB е меѓународен, професионален и доверлив добавувач на ПХБ лоциран во градот Шенжен и Жухаи. Тие се фокусираат на извоз на ПХБ главно на европскиот и северноамериканскиот пазар. CAMTECH PCB е основана во 2002 година, има три фабрики за модернизација на PCB и FPC. Имаме повеќе од 3000 работници, годишниот производствен капацитет е повеќе од 1500.000 m². Врз основа на нашето долгогодишно искуство и технологија, ние сме во состојба да им понудиме на клиентите едношалтерски услуги со мало, средно и масовно производство. Со добар квалитет и гаранција за испорака, можеме да ги исполниме сите барања на клиентите. Нашите производи се широко применети во безбедноста, индустриската контрола, комуникацијата, медицинскиот инструмент и автомобилската електроника итн. Г CAMTECH PCB ги има положено сертификатите за меѓународен систем за квалитет како ISO 9001, САД& Канада UL сертификати, TS 16949& Усогласеност со RoHS. Ние исто така соработуваме со светски познатиот производител на ПХБ, постојано го усовршуваме нашиот синџир на снабдување. Ние сме способни да обезбедиме различни услуги за ПХБ, како што е плочката со отвор од 1-30 литри& HDI. Ние се стремиме да им понудиме најдобри услуги и конкурентни добри цени на нашите клиенти. И стремејќи се да го обезбедиме најдоброто решение за време, квалитет& постпродажни услуги. Преземаме стандардна програма за работна инструкција, поставуваме совршен план за обука.

Овде, кај Camtech PCB, стандардната услуга за PCB се однесува на услугата за производство на плочка за печатено коло со целосна карактеристика. 

Со повеќе од 10 години искуство во изработка на ПХБ, ние се справивме со стотици илјади проекти за ПХБ, 

и ги опфати речиси сите видови на материјали за подлога, вклучувајќи FR4, Алуминиум, Роџерс итн. Оваа страница ги допира само стандардните ПХБ базирани на FR4. 

За ПХБ со специјален технички подлог, ве молиме погледнете ги соодветните веб-страници за информации. 

За да го обезбедиме вашиот проект со очекуваната функција и повеќе можности, нудиме напредни функции за стандардни услуги за PCB. 

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

ОСТАВЕТЕ НИ ПОРАКА

Првото нешто што го правиме е да се сретнеме со нашите клиенти и да разговараме за нивните цели за иден проект. За време на овој состанок, слободно пренесете ги вашите идеи и поставувајте многу прашања.

ПРЕПОРАЧАНО

Нашите производи нашироко ги наоѓаат своите апликации од пазарот поради убавите својства. Ние обезбедуваме производство на PCB& склопување на PCB. Добредојдовте!

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски
Испратете го вашето барање