За нас

Дома > За нас

 • ЗА НАС
  Освоивме многу сертификати за нашиот производ во однос на квалитетот и иновативноста.
  CAMTECH PCB е меѓународен, професионален и сигурен снабдувач на PCB со сопствена производствена база која се наоѓа во Шенжен, huухаи Кина, а се фокусира на извоз на PCB на главно европски и северноамерикански пазар. CAMTECH PCB беше основана во 2002 година, има три фабрики за модернизација PCB и FPC во Шенжен, град huухаи, со повеќе од 3000 работници, годишниот капацитет за производство е повеќе од 1500,000 m². Врз основа на неговото богато искуство и разбирање на технологија, со сопствено производство способност и централизиран ресурс на локално ниво, ние сме во состојба да ви понудиме едношалтерска услуга со мало, средно до масовно производство со конкурентни услови, квалитет и испорака што го прилагодува целото ваше барање. Нашите производи се широко применети во безбедноста
  & одбрана, индустриска контрола, комуникација, медицински инструмент, автомобилска електроника итн. CAMTECH PCB освои високо признание од светски клиенти.
  Покрај тоа, ние имаме професионален и искусен технички тим за поддршка на услугата со додадена вредност на извори на PCBA SMT и BOM. Можеме да поддржиме за мало-средно производство флексибилно со брз одговор и професионална услуга.

  Нашата мисија
  Да понудиме високо квалитетни производи за печатени кола и задоволителна услуга за електричната и информатичката индустрија
  Нашата визија
  Да стане најсигурен производител на печатени плочки во светот 
  Нашите основни вредности
  Ориентирани кон клиенти Creat Креатори на грижа за вредноста 、 Саморефлексија 、 Интегритет
  Одговорност eration Соработка 、 Иновации
  Нашата деловна филозофија
  Луѓето пред сè, производство на конкурентни производи, проширување на претпријатието и отплата на општеството
 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
  Имате прашања?
  Ние сме посветени на производство на производи со најдобар квалитет по најконкурентни цени. Затоа, искрено ги покануваме сите заинтересирани компании да не контактираат за повеќе информации.
  • Презиме:
   Tom.Zhu
  • Е-пошта:
  • Телефон:
   +86 13713989501
  • WeChat:
   +86 13713989501
АКО Имате повеќе прашања, пишете ни
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да сториме повеќе отколку што можете да замислите.
Прилог: