• <p><strong>CAMTECH PCB</strong></p>
    ОД 2002 ГОДИНА

    CAMTECH PCB

    Нашите производи се широко применети во безбедноста& одбрана, индустриска контрола, комуникација, медицински инструмент, компјутери, 5G, автомобилска електроника итн. 

ДОГОВОР ЗА ДОВЕРЛИВОСТ И ОСИГУВАЈ ДА СЕ КОРИСТАТ САМО ВАШИТЕ ЛИЧНИ ИНФОРМАЦИИ

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува удобно и уверено со нашите производи во нивните апликации. Нашите производи нашироко ги наоѓаат своите апликации од пазарот поради убавите својства. 

СТУДИИ НА СЛУЧАЈ

Можеме постојано да го оптимизираме и промовираме управувањето со следливост од стандардизирање на работењето, одржување на опремата, управување со промени& отстапување и контролирање на клучните ставки за исполнување на барањата за квалитет на производот.

ОГАНУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ

Воспоставете систематски систем за управување со квалитетот. Можеме постојано да го оптимизираме и промовираме управувањето со следливост од стандардизирање на работењето, одржување на опремата, управување со промени& отстапување и контролирање на клучните ставки за исполнување на барањата за квалитет на производот.

ОСТАВЕТЕ НИ ПОРАКА

Кога вашиот производ е сè уште во фазата на дизајнирање, ние сме многу подготвени да учествуваме во дизајнот на вашиот производ, а нашите инженери ќе ви дадат совети за дизајнот, перформансите, цената на ПХБ за да ви помогнат да ги намалите трошоците за ПХБ и да обезбедите вредна помош за донесете го вашиот производ на пазарот брзо и успешно.

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски